Веб-сервіси та Проценка постачальників

/ / Веб-сервіси та Проценка постачальників

Основний модуль сайту - це постачальники. Система постачальників / складів формує гнучку систему процінки будь-якої пропозиції завантаженого на сайт. Різні варіанти процінки дозволять створити гнучку конкуренцію ціноутворення. Групи націнок мають 4 рівня настройки: статичний відсоток, діапазон націнки, націнка по бренду, націнка по артикулу.

Широкий функціонал налаштувань дозволять встановити будь-які умови на той чи інший товар в реальному часі з обмеженням по складу або з надаємо в окрему групу клієнта.

Збільште свій асортимент товарів з підключених сайтів постачальників, налаштувавши свої рівні націнки і терміни доставки. Веб-Процінка - це сервіс інтеграції сайтів постачальників автозапчастин з вашим програмним забезпеченням з метою використання завжди актуальної інформації про наявність запчастини та її аналогів на складах постачальників, цін і термінів доставки в рамках Ваших договорів поставки.

Підключення сервісу дає можливість пропонувати покупцеві величезний асортимент автозапчастин з підключених сайтів постачальників з можливістю вибору відповідних умов доставки і ціни.

Використовуючи програмне забезпечення нашої компанії, Ви зможете настроювати рівні торгової націнки на запчастини і терміни доставки для кожного підключеного постачальника.

В системі зібрані найбільші постачальники автозапчастин з актуальними оновленнями їх прайсів і розцінок в реальному часі

Шате-М АРМТЕК Автоспейс Л-Авто МГбай Монлибон Мотекс Свиат Ад-Балтик ЕМЕКС Фроза Интеркарс МоскворечьеЭлитАвто

 

Понад 100 розроблених веб-сервісів і веб-замовлень.

Готовий інтернет-магазин АВТОЗАПЧАСТИН
Замовити інтернет-магазин
Замовити магазин